Rekolekcje Oddanie33 [TRANSMISJA]

Pierwszego dnia nowego roku, w Uroczystość Bożej Rodzicielki rozpoczęła się III Edycja Ogólnopolskich 33-dniowych Rekolekcji pod nazwą ODDANIE33. To 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem - Jezusowi. Na rekolekcje zaprasza Fundacja Tota Tua.

Reklama

Rekolekcje potrwają od 1 stycznia do 2 lutego br. Osobiście można w nich uczestniczyć w Krakowie, w kościele oo. paulinów na Skałce. Codziennie o 18:30 odbywa się tam modlitwa z medytacją, a o godz. 19 – Msza Święta.

33-dniowe rekolekcje można rozpocząć w dowolnym terminie, za pośrednictwem strony www.oddanie33.pl, na której znajdują się wszystkie potrzebne rozważania – w wersji tekstowej i video. Wystarczy wejść na stronę kliknąć w zakładkę: “Rozpocznij rekolekcje” (https://oddanie33.pl/33dni).

Dodatkowo można skorzystać  z transmisji w Radiu Profeto.pl lub dołączyć do grupy rekolekcyjnej na WhatsAppie. Na stronie portalu Stacja7 można obejrzeć zapis transmisji Mszy świętej inaugurującej rekolekcje Oddanie33, odprawionej w kościele oo. paulinów na krakowskiej Skałce, 1 stycznia o godz. 12:30.

Reklama
Reklama

>>> WIĘCEJ O REKOLEKCJACH ODDANIE 33 <<<

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę