Koniec głupiego internetu

W internecie, jak w życiu, zaufanie buduje się długo, a traci w jednej chwili.

Reklama

 

Jak przebić się z Dobrą Nowiną przez publicystyczne potyczki, milusińskie koty oraz psa przebranego za pająka? Da się to zrobić. Należy tylko podejść do sprawy jak do maratonu a nie sprintu i nawet na chwilę nie zboczyć z drogi po szybkie kliki. 

Więcej na temat „Końca głupiego internetu”, znajdziecie na  #WszystkoCoNajważniejsze

Reklama
Reklama

Dziś Stacja7.pl to społeczność ponad 600 autorów i blogerów, i ponad 2,5 mln użytkowników systematycznie wpadających na stronę. Wśród naszych autorów są biskupi, znani duszpasterze, najlepsi polscy dziennikarze oraz publicyści, autorzy ważnych książek, eksperci w swoich dziedzinach. Stacja7 to wiele wydarzeń, akcji i profili w portalach społecznościowych. W naszych “rekolekcjach” udział bierze 100 tysięcy osób. Od trzech lat budujemy swoją wiarygodność i zaufanie naszych czytelników. I naprawdę nam się to udaje. Nasi odbiorcy to nasza społeczność. Przyjaciele. Stali, wierni czytelnicy – czasem naprawdę trudnych – treści. Ludzie, którzy przedkładają myślenie nad klikanie.

Internet to sztuka wyboru. Tu jest miejsce na indywidualność. Nie ma potrzeby pogoni za tym, co modne, co na czasie i jak nakazują trendy. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie jesteśmy ograniczeni kilkoma programami, gdzie narzucą nam, co oglądać. Mamy do wyboru cały świat i coraz chętniej z tego korzystamy.

Reklama
Reklama

Drodzy czytelnicy!

Reklama

Cieszy nas bardzo, że wybieracie właśnie naszą „Siódemkę”. Czujemy się tu wszyscy jak jedna wielka rodzina. Podobno są już nawet w Polsce pary małżeńskie, które poznały się na Stacji. Czekamy więc na nowych, małych bywalców Stacji7. Wierzymy, że będzie nas więcej i więcej…

 

Przy okazji wielkiej zmiany – nowej odsłony Stacji7.pl – chciałabym w imieniu swoim i całej redakcji, wszystkim serdecznie podziękować za to, że od trzech lat jedziemy wspólnym pociągiem. Mam nadzieję, że zatrzymując się na kolejnych stacjach, zostawiamy za sobą dobro, które dalej niesie się po świecie.

Stacja7, może być początkiem pięknej drogi do Boga. Jesteśmy jednak tylko wskazówką, światełkiem w tunelu. Reszta w Waszych rękach. To do Was należy decyzja, co dalej z tym zrobicie. Czy złapiecie swój pociąg do wiary.

 

Z całego serca wszystkim tego życzę!

Zapraszam na całkiem nową stację7.pl. Ruszamy!!!

 

Aneta Liberacka

Redaktor Naczelny

 


Polecamy serdecznie    Wszystko Co Najważniejsze

 

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę