Nasze projekty

Świętowanie u progu ŚDM

Wspólna Msza święta, zabawy integracyjne, tańce oraz zbiórka słodyczy dla małych podopiecznych Domu Dziecka w Kątach Wrocławskich. Wrocławscy wolontariusze świętowali 50 dni przed rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży.

Reklama

Jak w każdą środę wrocławscy wolontariusze zebrali się na wspólną modlitwę i rozważanie drogowskazów wolontariusza. Jednak 1 czerwca spotkanie miało wyjątkowy charakter. Chcieliśmy szczególnie uczcić nie tylko Dzień Dziecka ale również fakt, że do Dni w Diecezjach rozpoczynających ŚDM pozostało już tylko 50 dni- podkreśla Manuela Ciszek z diecezjalnego sztabu. Po wspólnej mszy św. młodzież bawiła się w Sali Bankietowej przy Katedralnej 4. O dobrą zabawę zadbał niezastąpiony wodzirej Jarek Kalinowski, który wciągnął wszystkich na parkiet dzięki żywej muzyce i grom integracyjnym.

Wolontariusze w Dzień Dziecka nie zapomnieli też o najmłodszych. Każdy z przybyłych przyniósł słodycze, które zostaną przekazane podopiecznym Domu Dziecka w Kątach Wrocławskich.

Reklama

4G9A7006

Wszystkich wrocławskich wolontariuszy zapraszamy na kolejne środowe spotkanie. 8 czerwca będziecie mogli posłuchać opowieści uczestników poprzednich Światowych Dni Młodzieży. Rozpoczynamy jak zwykle mszą św. o godz. 18-stej w kościele pw. św. Piotra i Pawła.

Reklama

Jeżeli jeszcze nie działasz w wolontariacie zapraszamy do dołączenia do naszej wesołej wspólnoty. Wystarczy wypełnić formularz https://sdm2016.wroclaw.pl/rekrutacja-wolontariuszy/. Czekamy na Ciebie!

4G9A6984

Reklama

Magdalena Drogosz

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite