Trzy dni dla św. Rity. Dzień II

Święta Rita - najlepsza patronka od spraw pilnych i beznadziejnych. Wielu z nas ciągle ją o coś prosi. Czas, żeby zacząć dziękować

Reklama

Boże, któryś, aby okazać się bogatym wobec tych, którzy Ciebie wzywają, powiedziałeś przez proroka, że nie chcesz śmierci grzesznika, lecz by się nawrócił i miał życie (por. Ez 18,23), uznaję akt Twojej nieskończonej miłościw udzieleniu mi tak upragnionej łaski przez wstawiennictwo świętej Rity. I co mogę dać Ci Panie, za wszystko to, co mi wyświadczyłeś? Jak będę mógł spłacić mój dług wobec Ciebie, dobry Boże, który wypełniając moje prośby, mnożysz swoje dary, a mój dług wciąż rośnie?

Tobie, droga święta Rito, moja niebiańska patronko, dziękując najpierw Bogu, zawdzięczam otrzymane łaski, o które prosiłem. I teraz zwracam się do Ciebie z modlitwą i proszę, byś ty sama, będąc tak blisko Pana, dziękowała Mu za otrzymane przeze mnie dobro. Wyproś dla mnie u Boga trwałą wdzięczność wobec Niego i ciebie, i abym w przyszłości już więcej nie obrażał tak dobrego Ojca, ale wzrastał w Jego miłości aż do chwili dojścia do pełnej Jego kontemplacji w szczęściu wiecznym.

Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…., Chwała Ojcu…

Reklama
Reklama

Święta Rito – módl się za nami!


Przeczytaj także – Święta Rita: najskuteczniejsza w sprawach beznadziejnych


ogrodgrupa_grafika

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę