Nasze projekty

Maciej Musiał zaprasza na „Panamę w Warszawie”

"Światowe Dni Młodzieży to był jeden z najpiękniejszych okresów w moim życiu" - wspomina Maciej Musiał i jednocześnie zachęca do wspólnego przeżycia czasu ŚDM podczas "Panamy w Warszawie".

Reklama

Maciek Musiał o swoich doświadczeniach na Światowych Dni Młodzieży! Łączy się z nami na Panamie w Warszawie!

Reklama

Posted by Panama w Warszawie on Wednesday, January 23, 2019

 


Zapraszamy na Panamę w Warszawie!

Reklama

 

„Panama w Warszawie” odbędzie się w niedzielę 27 stycznia o godz. 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej. W łączności z papieżem Franciszkiem i Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie młodzi będą mogli doświadczyć obecności Boga w modlitwie, adoracji, sakramentach i radosnym uwielbieniu we wspólnocie Kościoła. Specjalną katechezę nawiązującą do hasła ŚDM Panama 2019 pt. „Oto ja, Służebnica Pańska” – czyli jak mogę dziś usłyszeć głos Boga i Mu odpowiedzieć? – wygłosi abp Grzegorz Ryś, metropolita łódzki. Młodzi nauczą się hymnu Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Będzie czas na wspólny śpiew, uwielbienie Boga, ale też integrację czy możliwość spowiedzi czy adoracji.

Reklama

Ważnym punktem „Panamy w Warszawie” będzie uroczysta celebracja Mszy św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza, w czasie której uczestnicy wysłuchają zarejestrowanej wcześniej homilii papieża Franciszka skierowanej do młodzieży całego świata.

 


Śledź bieżące informacje na Facebooku:

PANAMA W WARSZAWIE!

 

 

 


 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite