Nasze projekty

Praca w Stacji7 2021

Szukamy specjalisty do obsługi sklepu internetowego oraz osoby odpowiedzialnej za marketing i promocję w internecie.

1. Specjalista ds. sklepu internetowego Dobroci.pl

Szukamy osoby, która poprowadzi nasz sklep internetowy tak, jakby prowadziła własny interes – dbając o klientów, realizując zamówienia oraz nieustannie tworząc nowe kierunki rozwoju. Oferujemy pracę w małym, zgranym zespole. Szukamy osoby samodzielnej i proaktywnej, czyli takiej, która w pracy sama wychodzi z inicjatywą i dba o swój zakres odpowiedzialności.

Jakiej osoby poszukujemy?

– Rzetelnej, skrupulatnej

– Odpowiedzialnej i samodzielnej

– Kreatywnej, stawiającej sobie cele

– Otwartej na współpracę w zespole

– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub wykształcenie / szkolenie kierunkowe z zakresu digital marketingu, promocji, reklamy, zarządzania

– Mile widziana znajomość narzędzi CMS WordPress, WooCommerce, Google Analytics, Google Search Console, wFirma, GetResponse

Co oferujemy?

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

– Szkolenia z zakresu marketingu, promocji i obsługi sklepu internetowego

– Pracę w młodym i zgranym zespole

– Premie uznaniowe i wynikowe

– Pracę stacjonarną w centrum Krakowa

Zakres obowiązków:

– Realizacja zamówień detalicznych oraz zamówień hurtowych: kompletowanie, pakowanie i wysyłka zamówień

– Obsługa klienta w oparciu o relację – prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej

– Prowadzenie sklepu internetowego – tworzenie i aktualizowanie produktów, pakietów, aktualizowanie stron internetowych sklepu, prowadzenie konta Allegro

– Analiza i optymalizacja sprzedaży

– Realizowanie działań promocyjnych w internecie i mediach społecznościowych, tworzenie newslettera, planowanie i realizowanie kampanii sprzedażowych, aktualizacja nośników reklamowych sklepu

– Współpraca z zespołem w zakresie premier wydawniczych

– Rozwijanie sieci partnerów hurtowych

– Obsługa dokumentów księgowych (paragony, faktury, raporty)

Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected] Nie zapomnij dopisać zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w Stacji7.pl. Rekrutacja trwa do 31 marca 2021. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

2. Specjalista ds. marketingu internetowego

Szukamy osoby, która w internecie czuje się jak ryba w wodzie i zajmie się promocją w internecie wszystkiego, co powstaje w Stacji7 i naszym sklepie Dobroci.pl – ciekawych artykułów, pięknie wydanych książek, interesujących podcastów i produkcji wideo. Oferujemy pracę w małym, zgranym zespole. Szukamy osoby samodzielnej i proaktywnej, czyli takiej, która w pracy sama wychodzi z inicjatywą i dba o swój zakres odpowiedzialności.

– Otwartej na pracę w zespole
– Z doświadczeniem na podobnym stanowisku pracy lub wykształcenie / szkolenie kierunkowe z zakresu digital marketingu, promocji, reklamy, zarządzania

To praca dla Ciebie, jeżeli znasz co najmniej część z poniższych:
– Środowisko CMS WordPress
– Narzędzia Google Analytics, AdSense, Ad Manager, Search Console
– Zasady optymalizacji SEO
– Promocję organiczną i płatną w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram)
– Narzędzia do dystrybucji treści (Spreaker, Google News, YouTube Studio)