Nasze projekty

Praca w Stacji7 2021

Szukamy specjalisty ds. księgowo-kadrowych i administracyjnych

Cześć! Chcesz pracować w Stacji7? Jesteś dobrze zorganizowany/a, lubisz pracę z dokumentami, umowami, chcesz na bieżąco poznawać przepisy administracyjne, prawne i księgowe? Dołącz do naszego krakowskiego zespołu. Szukamy osoby, która będzie dbała o nasze sprawy formalne.

O nas – Stacja7.pl: Jesteśmy chrześcijańskim portalem internetowym, który notuje do 1,5 mln odsłon miesięcznie. Wydajemy książki (m.in. o. Adama Szustaka), tworzymy strony www, prowadzimy sklep internetowy Dobroci.pl.

Miejsce pracy: Kraków, okolice Ronda Mogilskiego

Zakres obowiązków:

  • Praca w systemie wFirma (wystawianie i opisywanie faktur, proformy, raporty)
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentów kadrowych (umowy, rozliczanie czasu pracy, urlopy, szkolenia, badania okresowe)
  • Przygotowywanie umów cywilno-prawnych, rejestracja pracowników w ZUS
  • Prowadzenie ewidencji i obiegu dokumentów (elektronicznych i papierowych)
  • Raportowanie i prowadzenie dokumentacji księgowej sklepu internetowego Dobroci.pl
  • Administracja i obsługa biura – nadzorowanie zaopatrzenia i utrzymania
  • Współpraca z biurem księgowo – kadrowym

Czego oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji i rzetelności
  • doświadczenia w zakresie obsługi programów księgowo-kadrowych (wFirma, Symfonia, Optima)
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywności i współpracy z zespołem
  • umiejętności interpersonalnych
  • zaangażowania
  • chęci rozwijania się

Co oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • pracę w małym, zgranym zespole
  • dobrą atmosferę
  • pracę w centrum Krakowa
  • nieustanny rozwój i nowe doświadczenia
  • premie uznaniowe

Jak wygląda rekrutacja?

I etap: przesłanie CV i LM, mile widziane listy referencyjne

II etap: rozmowa rekrutacyjna i zadanie rekrutacyjne

III etap: weryfikacja zadania i wybór kandydata

Rekrutacja trwa do 31 lipca 2021. Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres [email protected] wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w Stacji7.pl. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Zapraszamy!

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę