Nasze projekty

FOT. YouTube / Ksiądz Adam Bilski

Ks. Adam Bilski: „List otwarty do księdza”

"Piosenka ma formę listu otwartego do wszystkich moich braci kapłanów, którzy podjęli trudną decyzję związaną z porzuceniem stanu duchownego" - napisał na swoim kanale YouTube ks. Adam Bilski.

Reklama

„Nazywam się Adam Bilski i jestem Twoim bratem, od roku jestem najszczęśliwszym człowiekiem, choć bywa trudno, ale nigdy tego nie zmienię, bo kapłaństwo sprawiło, że piszę do Ciebie” – tymi słowami rozpoczyna się utwór „List otwarty do księdza”, skomponowany przez ks. Adama Bilskiego, kapłana archidiecezji wrocławskiej, twórcy utworów muzycznych, które publikuje na swoim kanale YouTube.

„Domyślam się, że wewnętrznie jesteś rozdarty, z pewnością już czujesz tęsknotę za tym, by odprawić Eucharystię, by pojednać ludzi z Bogiem w konfesjonale, by ich karmić Ciałem Chrystusa, by ewangelizować, by być dobrym wikariuszem, wspaniałym proboszczem. Kapłaństwo jest wyciśnięte na Twoim sercu, ono będzie wołać, może nawet krzyczeć, bo będzie czuło pustkę, ono się upomni o Ciebie. Bóg Cię kocha, bo na zawsze jesteś Jego sługą” – brzmią dalsze słowa piosenki.

Jak zaznacza ks. Adam, wierzy on, że piosenka dotrze do kapłanów, którzy porzucili sutannę oraz do tych, którzy stoją na rozdrożu swojego powołania.  

Reklama
Reklama

Posłuchaj całego utworu:

 

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę