Nasze projekty

7 dni z ,,Plastrem miodu”

Pan Bóg pragnie razem z tobą przeżywać twoją samotność! Chce zaleczyć wszystkie rany, oddalić gorycz i ból. Chce zanurzyć cię w miodzie. Pozwól Mu na to! Polecamy Wam 7 ćwiczeń z książki o. Adama Szustaka OP "Plaster miodu".

Reklama

„Plaster miodu” to zapis adwentowych rekolekcji prowadzonych w roku 2014 przez o. Adama Szustaka OP. Każdego dnia czytelnik poznaje kolejne fragmenty wieczornego słuchowiska. Nowością względem rekolekcji internetowych są ćwiczenia, które można wykonać po każdym rozważaniu Bożego Słowa. Mamy dla Was 7 ćwiczeń – pobierzcie je, wydrukujcie i sprawdźcie na samych sobie!


plaster1


plaster2

Reklama
Reklama

plaster3


plaster4


plaster5

Reklama
Reklama

 

plaster6


plaster7

Reklama

Szustak_Plaster-miodu_500pcxWięcej ćwiczeń znajdziecie w książce „Plaster miodu”

„Miód dla duszy. Plaster na rany.
Jest Słowo, które może uzdrowić twoje zranienia.
Jest Miód, który może osłodzić twój ból.
Jest i cały PLASTER MIODU, bo każdego dnia Bóg chce ukoić twoje cierpienia, przyłożyć plastry swojego Słowa do twoich ran.

Cieszące się milionową publicznością rekolekcje o. Adama Szustaka otwierają oczy, pokazując, że Słowo Boże jest żywe i skuteczne. Uczą, jak zaufać i uwierzyć, że biblijne wydarzenia to nie nabożne legendy, ale konkretna rzeczywistość, która może zmienić twoje tu i teraz. Zapraszają do wspólnego czytania Pisma Świętego i modlitwy.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite