Nasze projekty

Ślubne kartki z biblijnymi cytatami [POBIERZ I WYDRUKUJ]

Do prezentu, do kwiatów i do wysłania pocztą. Kartki z życzeniami mogą pozostać piękną pamiątką wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ślub. Oto 4 wzory do pobrania i wydrukowania. Z pewnością przydadzą się, by wyrazić swoją życzliwość wobec nowożeńców!

Reklama

Wszystkie kartki, które przygotowaliśmy, opatrzone są cytatami biblijnymi. Co więcej, są to cytaty z czytań, które nowożeńcy mogą wybrać na ślub. Możecie więc podpytać znajomych, jakie czytania pojawią się na ślubie i podarować im niemal spersonalizowaną kartkę z życzeniami.

ZOBACZ >>> Prezent ślubny. Co podarować parze młodej?

Po wydrukowaniu wystarczy rozciąć kartki i wypisać je z tyłu miłymi słowami, zapewnieniem o modlitwie i życzeniami prosto z serca. W rozcięciu kartek pomogą wam zaznaczone w PDFie linie.

Reklama

Kartki sprawdzą się nie tylko na ślubie. Można je podarować chłopakowi, dziewczynie, narzeczonej, narzeczonemu, świadkowej – prosząc ją o towarzyszenie w dniu ślubu – czy też rodzicom w podziękowaniu za ich troskę i pomoc. Jeśli tylko znajdziecie kogoś, komu taka kartka sprawi radość – śmiało korzystajcie z tego PDFa!

POBIERZ PDF Z KARTKAMI

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę