Nasze projekty

Recenzje książek

[threecolumnwidget] [threecolumnwidget_item id=’1010′ title=’Boskie podróże Szymona Hołowni' content=' Fascynujący wyścig z czasem przez wszystkie kontynenty – Szymon Hołownia w poszukiwaniu żywej wiary dociera aż do Australii i odległych wysp Oceanii. Spotyka wyznawców Chrystusa w Hongkongu i w Turkmenistanie, w Zambii i w Papui-Nowej Gwinei. Modli się na mszy sprawowanej w wielopoziomowym supermarkecie na Filipinach i […]

Reklama

[threecolumnwidget]
[threecolumnwidget_item id=’1010′ title=’Boskie podróże Szymona Hołowni' content='

Fascynujący wyścig z czasem przez wszystkie kontynenty – Szymon Hołownia w poszukiwaniu żywej wiary dociera aż do Australii i odległych wysp Oceanii. Spotyka wyznawców Chrystusa w Hongkongu i w Turkmenistanie, w Zambii i w Papui-Nowej Gwinei. Modli się na mszy sprawowanej w wielopoziomowym supermarkecie na Filipinach i w bazie wojskowej US NAVY na Guamie. Kardynał Maradiaga, kandydat na papieża, pilotuje dla niego śmigłowiec w Hondurasie, a przypominający Buddę taksówkarz w Bhutanie wyznaje wiarę na jednym z najostrzejszych zakrętów himalajskich bezdroży. W książce LAST MINUTE przemilczana zostaje tylko jedna kwestia: miejsce pobytu Koptyjki Miriam, na którą wydano w Egipcie za porzucenie islamu WYROK ŚMIERCI.

 

Reklama
Reklama

„Czy ktoś wierzy, czy nie, czyta się wybornie. Jak dla mnie – najlepsza rzecz Szymona” – Marcin Prokop

']
[threecolumnwidget_item id=’1011′ title=’Ból do samego nieba' content='

„Nazywam się Marianna Popiełuszko, z domu Gniedziejko. Jestem matką Sługi Bożego Jerzego Popiełuszki…” Takimi słowami Marianna Popiełuszko rozpoczęła składanie zeznań w procesie beatyfikacyjnym swego syna. W taki sposób rozpoczyna się również jej poruszające świadectwo ukazane w książce Mileny Kindziuk „Matka Świętego”. Niepublikowane dotąd zdjęcia z rodzinnego archiwum i wstrząsające zeznania z brutalnego zabójstwa księdza Popiełuszki rzucają nie tylko nowe światło na postać polskiego męczennika, ale i jego matkę, która po raz kolejny wypowiada publicznie to niezwykłe zdanie:  „Wybaczam mordercom mojego syna”.

Reklama
Reklama

']
[threecolumnwidget_item id=’1012′ title=’Sekretarka Pana Boga' content='

Szafarka Bożego Miłosierdzia, wielka mistyczka i sekretarka Miłości, ale też opętana fanatyczka, wizjonerka i zwykła oszustka – oto określenia kierowane w stronę najsłynniejszej polskiej świętej, Faustyny Kowalskiej, inicjatorki obrazu Jezusa Miłosiernego, którego kopie znajdujemy w najbardziej egzotycznych miejscach na ziemi – wszędzie z nieodłącznym zawołaniem „Jezu ufam Tobie”, przetłumaczonym na niemal wszystkie języki świata.

 

Reklama

„Siostra Faustyna” to pierwsza biografia ukazująca nieznane fakty z życia skromnej zakonnicy z podkrakowskich Łagiewnik. Historia pełna pasji, nieustannych walk z siłami zła i objawień dotyczących istoty Boga. Książka Czaczkowskiej trzyma w napięciu jak dobry raport z pola bitwy i zachwyca szczegółami nieprawdopodobnie bliskiej relacji z Jezusem… Jezusem, który jeśli wierzyć objawieniom Faustyny – rzeczywiście przyjdzie niebawem.

']
[/threecolumnwidget]

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite