Nasze projekty

Dołącz do Zawiadowców Stacji7

Do działania stacji potrzebna jest Drużyna Zawiadowców. To oni zapewniają sprawny ruch pociągów, obsługę podróżnych i troszczą się o miliony rzeczy, których przeciętny pasażer nie widzi, a nawet się ich nie domyśla

Reklama

Na naszej Stacji też bardzo wiele się dzieje. Każdego dnia musimy przygotować treści, które wzbogacą Ciebie i pozostałych Czytelników. Każdego dnia nasz zespół wykonuje pracę, o której mało kto po drugiej stronie komputera myśli.

Dziś chcę Cię zaprosić do poznania naszej Stacji od zaplecza. I stawiam przed Tobą propozycję, abyś został Zawiadowcą Stacji7. To właśnie Ty możesz być tym, dzięki któremu możemy funkcjonować i pełnić naszą misję. A jest ona bardzo wyraźna – całemu światu głosić Ewangelię bez kompromisów i w wierności Bożemu Słowu.

Reklama

Zawiadowcy to ludzie, którzy przede wszystkim wierzą, że Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem i tylko z Nim każda podróż ma sens. To ludzie, którzy, jak my, nie chcą iść na kompromisy w wierze tylko dlatego, że mogą być one opłacalne z ludzkiego punktu widzenia. Naszym wspólnym celem jest życie wieczne, radość w Niebie i cieszenie się bliskością Boga w codziennym życiu. Odnajdujesz się w tym? Dołącz do nas!

Reklama

Jak możesz dołączyć?

Wspieraj Stację7 regularnie. Twoje darowizny pozwolą nam na tworzenie wysokiej jakości tekstów i materiałów, które wymagają czasu i inwestycji. Dzięki Twojemu wsparciu na Stacji7 nadal nie będą rozpraszać Cię żadne reklamy. Tylko grono regularnych Darczyńców, którzy wierzą w sens i cel naszej pracy, pozwala nam być niezależnymi.

Reklama

Każda wpłata pozwala nam rozwijać portal i jest szansą na realizację kolejnych wartościowych projektów, z których skorzystasz i Ty, i wiele innych osób. Przykładowo:

  1. 32 zł miesięcznie to minuta postprodukcji rekolekcji video, które regularnie tworzymy
  2. Wpłacając 51 zł miesięcznie sprawiasz, że o naszych treściach dowiaduje się ponad 10 tysięcy osób (tyle wynosi koszt jednego mailingu)
  3. Wpłacając 102 zł finansujesz 1 korektę książki, dzięki Tobie nie ma w niej błędów
  4. Wpłacając 1112 zł stajesz się mecenasem jednego wydania Stacji7. Dzięki temu tysiące naszych czytelników może lepiej rozumieć świat.

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=SRKcO&webforms_id=4vrf” css=”off” center=”off” center_margin=”0″/]

Zapisując się oświadczam, że Fundacja Medialna 7 z siedzibą w Warszawie (00-246), przy ul. Miodowej 17/19, poinformowała mnie o dobrowolności podania danych (w tym danych osobowych) i przysługujących mi prawach, w szczególności prawie dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane przez Fundację Medialną 7 w związku ze świadczeniem usług w ramach Portalu Stacja7.pl, jak również w celach promocji usług i produktów własnych oraz partnerów Fundacji Medialnej 7 – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ustaw stałe zlecenie w kwocie, którą uznasz za słuszną i dołącz do grona Drużyny Zawiadowców Stacji7.

Fundacja Medialna 7

Miodowa 17/19

00-246 Warszawa

Nr konta: 86 1020 1013 0000 0102 0359 2540

tytułem: darowizna na cele statutowe – Drużyna Zawiadowców

Dołącz do naszych Zawiadowców:

Magdalena 50 zł
Marcelina 50 zł
ks. Tadeusz 20 zł
Lidia 51 zł
Aleksander 32 zł
Roman 150 zł
Radosław 100 zł
Mariola 40 zł
Zenona 30 zł
Krzysztof 30 zł
Justyna 102 zł
Piotr 35 zł
Izabela 50 zł
Małgorzata 102 zł
Józef 51 zł
Alicja 25 zł

Którzy zasilają Stację co miesiąc kwotą: 918 zł.

DZIĘKUJĘ!

Aneta Liberacka

Redaktor naczelny

Stacja7.pl

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę