Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Uzdrowienie trędowatego

Kluczową rolę odgrywa słowo „chcę”, które pokazuje jak bardzo Jezus pragnie uzdrowienia dla każdego z nas.

Reklama

To jest taki piękny obraz zbawienia. Jezus dał się wyprowadzić poza miasto, żeby zostać ukrzyżowanym, żebyśmy weszli do nowego Jeruzalem i tam cieszyć się, świętować i radować.

Ile razy upadamy z powodu grzechu, tak że już nie mamy siły zwrócić się do Boga o pomoc? Myślimy, że nie ma już dla nas pocieszenia. A On cały czas czeka, aż przyjdziemy. Cały czas jest po naszej stronie, mimo wszystkich grzechów, które nas od Niego oddalają. Wystarczy jedno słowo, pragnienie, a uzdrowi nas, jeśli będzie to zgodne z Jego wolą. O ciągłym szukaniu Jezusa i obrazie Kościoła w dzisiejszym odcinku serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama
Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę