Nasze projekty
fot. Stacja7

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Uciszenie burzy

Wielka cisza, która nastała po burzy. Piękny obraz pokazujący potęgę Pana.

Reklama

Jezus nie miał najmniejszych problemów z cudami, które polegały na poskromieniu natury, usunięciu choroby, przywróceniu komuś wzroku. Dla Niego to był drobiazg, uciszenie burzy. Natomiast kłopoty się zaczynały, kiedy trzeba było coś zmienić w woli człowieka.

„Kim właściwie On jest, że nawet wicher i jezioro są mu posłuszne?”. Zastanawiające jest to pytanie uczniów, którzy widzą na własne oczy jak Jezus ucisza burzę. Jak wielka jest Jego potęga. Jednak skoro Pan może zdziałać takie cuda, dlaczego na świecie jest nadal tyle cierpienia? Wszystko rozgrywa się w ludzkim wnętrzu. O zatwardziałości serc, wzrastaniu w wierze i zaufaniu Bogu w dzisiejszym odcinku serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama
Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę