Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Dawid przyjmuje przebaczenie

Lojalność i posłuszeństwo wobec Pana kontra codzienne wybory i ich konsekwencje. Jaki sens ma przestrzeganie i wypełnianie Bożych praw?

Reklama

Panu Bogu zależy na szczerym błysku naszej woli nawrócenia. Jak człowiek mówi: „idę do spowiedzi” i wstaje, zakłada buty, to w pewnym sensie już jest rozgrzeszony.

Na każdym kroku napotykamy jakieś ograniczenia, zakazy – często mamy ochotę je złamać i zrobić tak jak nam pasuje. Jaki sens ma przestrzeganie i wypełnianie tych praw? Wiele razy upadamy, ale czasem wystarczy jeden, choćby mały akt naszej woli, aby się podnieść i iść dalej. O grzechu, pokorze i przebaczeniu, w kolejnym odcinku z serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza” realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę