Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Pusty grób

To wszystko, co spotyka nas na ziemi nie jest po to, abyśmy się zachwycili Jezusem, ale by On nas pociągnął za sobą i przeprowadził przez bramę Zmartwychwstania.

Reklama

Tęsknota za Chrystusem jest formą miłości – jeśli ktoś tęskni naprawdę, to nie tylko wzdycha, ale szuka Go w modlitwie, w pracy, w relacjach międzyludzkich. Wierzę, że zgodnie z obietnicą, kto szuka, ten znajdzie.

Wprowadzić w czyn naukę i teorię, to często bardzo trudne zadanie. Nie inaczej jest z nauką Chrystusa – możemy ją rozumieć, ale nie dawać jej wyrazu w czynach. Wówczas okazuje się, że rozumienie tej nauki jest złudne i powierzchowne, bo nie dostrzega się w niej istoty, czyli miłości. O tym, dlaczego Bóg nie daje nam cukierków dowiemy się z kolejnego odcinka serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę