Nasze projekty

Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Emaus

Jak szukać Boga i jak rozpoznać Go w drugim człowieku?

Reklama

Nie ma trudniejszej rzeczy ponad życie wspólnotowe. To jest najtrudniejsza rzecz, ale lepsza najtrudniejsza rzecz niż najgorsza samotność.

Chcemy wiedzieć wszystko o wszystkim i wszystkich – lubimy komentować, analizować, być ekspertami. Coraz mniej potrzebny jest nam Kościół, coraz mniej ważne staje się dla nas to, co głosi o Zbawieniu i Odkupieniu. To powoduje, że oddalamy się od Pana Boga. Następstwem tego jest oddalenie się od ludzi. W konsekwencji stajemy się samotni. Jak szukać Boga i jak rozpoznać Go w drugim człowieku? O tym w kolejnym odcinku serii “Biblia według ks. Pawlukiewicza”, realizowanej przez Radio Warszawa:

Reklama

„Biblia według księdza Piotra Pawlukiewicza” to autorski wybór tematyczny fragmentów audycji “Księga” emitowanych na antenie Radia Warszawa. Audycja nagrywana z Pawłem Kęską i ks. Pawlukiewiczem w latach 2014-2017, zawierała komentarze do niedzielnych czytań biblijnych.

Kolejne odcinki cyklu będą publikowane w każdą niedzielęponiedziałekśrodę i piątek na kanale YouTube Radia Warszawa oraz na portalu Stacja7.pl.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę