Biografia

Ekspert od form multimedialnych, operator i montażysta, zawsze ma ręce pełne roboty. Samouk, któremu umiejętności zazdroszczą zawodowcy z wieloletnim stażem.
Sortuj: ważność wg daty alfabetycznie
Czy pokój jest tym samym co spokój? Skąd bierze się niepokój? W trzecim odcinku "Ogrodów" poznajemy kolejny owoc Ducha Świętego jakim jest pokój.

Ogrody [#03] Pokój

Czym jest radość? Jak być pełnym radości? Czy można być radosnym niezależnie od zewnętrznych okoliczności? Zapraszamy na drugi odcinek "Ogrodów".

Ogrody [#02] Radość

Biografia
Ekspert od form multimedialnych, operator i montażysta, zawsze ma ręce pełne roboty. Samouk, któremu umiejętności zazdroszczą zawodowcy z wieloletnim stażem.

Dlaczego miłość jest pierwszym i najważniejszym owocem Ducha Świętego? Zapraszamy na pierwszy odcinek "Ogrodów" - miejsca naszego adwentowego owocowania.

Ogrody [#01] Miłość

W ostatnim odcinku "Piernikowych Bajek" wraz z siostrą Anną wyruszamy w podróż w poszukiwaniu... zgody. Gdzie i jak jej szukać?

Pierniki | PIERNIKOWE BAJKI

Co kryje się w wiosce pod tajemniczą nazwą "Marzenie"? O spełnianiu marzeń w kolejnym odcinku "Piernikowych bajek" opowie s. Anna Walaszek FMM

Marzenia | PIERNIKOWE BAJKI

W kolejnym odcinku "Piernikowych bajek" razem z s. Anną zapraszamy w zaskakującą podróż prowadzącą do... Strasznego Dworu.

Straszny Dwór | PIERNIKOWE BAJKI

Jak chwile wzruszenia, smutki, troski, kłopoty ocalić od zapomnienia? Odpowiedzi na to pytanie w kolejnym odcinku "Piernikowych Bajek" szuka s. Anna Walaszek FM...

Kropelka Wody | PIERNIKOWE BAJKI

Troszczysz się o wiele? Z kolejnej bajki s. Ani dowiesz się, do czego może doprowadzić nadmierna troska

Wioska Troska | PIERNIKOWE BAJKI

W najnowszej "Piernikowej Bajce" poznamy historię małego wróbelka, który zakochał się w wiosence

Wróbelek | PIERNIKOWE BAJKI

W kolejnej bajce wraz z siostrą Anną zaglądamy do kurnika, by przyjrzeć się bliżej tematyce... kariery

Kurczątka | PIERNIKOWE BAJKI

Skąd biorą się kryzysy? W kolejnym odcinku s. Anna Walaszek podpowiada jak walczyć z kryzysami - także tymi duchowymi.

Kryzysy | PIERNIKOWE BAJKI

W pierwszym odcinku "Piernikowych Bajek" s. Anna Walaszek nie tylko przeniesie nas do niezwykłej pracowni elektryka, ale także podpowie jak i gdzie warto szukać...

Grzesio Elektryk | PIERNIKOWE BAJKI