XXII Targi Wydawców Katolickich

Już 7 kwietnia rozpocznie się w Warszawie jedno z najważniejszych wydarzeń książkowych w Polsce - Targi Wydawców Katolickich. Swoją obecność zaznaczy na nich również Stacja7.pl. W naszym namiocie czekają na Was wyjątkowe spotkania, dyskusje i warsztaty. Będzie tam można spotkać autorów książek, dziennikarzy i skosztować indyjskiej herbaty.

Reklama

Poszczególne panele dotyczyć będą różnych zagadnień. Wśród nich “Być kobietą, być kobietą”, “Jutro Niedziela. Od słowa do Słowa”, “Katolicy w mediach. Co nam wolno?” oraz wystawa “Jeevodaya – Miasto Miłosierdzia”. Poza debatami odbędą się również warsztaty filmowe “Web film – czyli jak zrobić dobry film do sieci” oraz warsztaty “Kariera Blogera”.

Wśród naszych gości znajdą się dr Helena Pyz, Alina Petrowa-Wasilewicz, Brygida Grysiak, Anna Popek, Agata Puścikowska, s. Jolanta Glapka, Dominika Figurska, Patrycja Michońska, Aneta Liberacka, ks. Przemysław Śliwiński, Eryk Mistewicz, Rafał Porzeziński, Tomasz Krzyżak, Jan Ołdakowski, Filip Memches i blogerzy Stacji7.


Zobacz pełny program spotkań w namiocie Stacji7

Reklama
Reklama

Podczas Targów poznamy laureatów tegorocznych Feniksów. Wśród nominowanych do tej nagrody tytułów znalazło się kilka książek, o których mogliście się dowiedzieć za naszym pośrednictwem.

Tegoroczne Targi włączają się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego „Nowe życie w Chrystusie. Przez wiarę i chrzest do świadectwa”, Jubileusz 1050-lecia chrztu Polski, Jubileuszowy Rok Miłosierdzia i Światowe Dni Młodzieży a także w Rok Henryka Sienkiewicza.

Przeczytaj również

Zachęcamy do śledzenia facebookowego wydarzenia Targów, na którym na bieżąco będziemy relacjonować to, co się będzie u nas działo.

Reklama
Reklama

Nasz namiot będzie rozstawiony przed Zamkiem Królewskim. Zapraszamy i do zobaczenia!

Miejsce: Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie

Reklama

Czas: 7-10 kwietnia 2016.

Dowiedz się więcej o Targach Wydawców Katolickich

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę