Nasze projekty

ŚDM: Nieziemski koncert „Polska 1050”

Z okazji Światowych Dni Młodzieży w Polsce Narodowe Centrum Kultury i Światowe Dni Młodzieży organizują 29 lipca o godzinie 19:00 na Błoniach w Krakowie nieziemski koncert "Strefa Chwały. POLSKA 1050". Nazwa koncertu nawiązuje do rocznicy Chrztu Polski.

Reklama

Głównym celem Koncertu jest ukazanie wszystkiego, co najlepsze na chrześcijańskiej scenie muzycznej. Na scenie na Błoniach młodzież z całego świata zobaczy najlepszych polskich muzyków, którzy tworzą i działają z misją, aby głosić Boga.

plakatTuż po drodze krzyżowej z Papieżem Franciszkiem na specjalnej scenie zagrają: Deus Meus, New Life’m, Full Power Spirit, 2 Tm 2,3, Maleo Reagee Rockers, TU/Mate.O, Play&Pray, Arkadio, ks. Jakub Bartczak i Poldek Twardowski. Koncert poprowadzą: Dorota Chotecka-Pazura i Radosław  Pazura oraz Patrycja Hurlak i Dariusz Kowalski.

Za pomocą multimedialnej scenografii wyświetlane będą wizualizacje nawiązujące do dziedzictwa cywilizacji chrześcijańskiej, a także idei Światowych Dni Młodzieży. Takiego koncertu jeszcze nie było!

Reklama

Nad muzyczną stroną wydarzenia czuwać będzie Marcin Pospieszalski. Koncert jest jednym z wydarzeń towarzyszących w czasie Światowych Dni Młodzieży i będzie niejako finałem Festiwalu Młodych, który odbywać się będzie w Krakowie od środy do piątku (27-29 lipca). Koncert jest też szansą na poznanie największego projektu uwielbieniowego w Polsce, jakim jest Strefa Chwały Festiwal – muzycy związani ze Strefą będą współtworzyć wydarzenie na krakowskich Błoniach.

Zapraszamy wszystkich do niezwykłej przestrzeni chwały Boga do Strefy Chwały POLSKA 1050! Stacja7.pl obejmuje koncert patronatem medialnym.

Więcej na: http://polska1050.pl/

Reklama

Zapraszamy również na facebookowe wydarzenie koncertu!


Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę